flash bellek virüsü temizleme programı Hakkında Gerçekler Açığa

pc emniyetli modda açıldığı süresince usb ağırlıknca göz çalışmıyor verdiğiniz programları aktarmak isterim göz olmadı bi çözümü yok mu acaba lütfen muavenet edin

snra bunlar aktif hale geldi.snrasında CA 2009 u yükledm,win32 sality konusunda gercekten harika bi prgram.tüm sality leri yakalıyo,salık ederm

Flash belleklere bulaşan popüler zararlı dosya ve virüslerin hepsini veritabanında bulunduran UsbFix, rabıtalı olarak güncellenerek de yeni tehlikelere karşı sizlere bile korumaktadır.

kısaltarak yalın kat ve kullanışlı. herkeste davranışe yarar mı bilmiyorum. klasör seçeneklerinden mestur klasörleri görünür yap dedim hatta aynı yerden mestur tertibat dosyalarını da görünür yap dedim (sadece birinciyi strüktürnca olmadı) dosyalarıma ulaştım. sonrasında usb ye format attım. ortalık tertemiz başüstüne. virüsü temizlemek denli dosyalar da önemli.

Görüşmeçi eşya defteri çhileışmıyer bilgisayarda verdiğiniz reg dosyalarını nite çkırmızııştıracağız acaba heves ettim.

Yedekleme bitince elektronik beyinım’a girerek flash diskin üzerinde sağ tıklayın ve biçimlendir seçeneğini seçin. Dosya formatını NTFS olarak seçin ve biçimlendirmeyi esaslatın. Eğer windows xp kullanıyorsanız NTFS seçeneği çıkmayabilir. Bunu çözümü şu şekilde.

4- Tüm aksiyonlemler bitti şimdi "avg.rar" dosyasını rardan çıdöl yatağı ve içerisinde bulunan 2 Exe Dosyası ile sistemi güzelce tarayın... Tarayınki win32 sality virüsü temelli sistemden silinsin

Dosyaları kopyala yapıştır yaparak açacağınız klasör yürekine yapıştırmanız gerekecek. bu rabıtlamda az buçuk zahmetli lakin en azcaından her seferinde virüslerle mücadelemaktan iyidir.

combofix cok kandırıcı bir izlence fakat autorun.inf virüsünü buluyor lakin yalnızca bir sefer siliyor.şu demek oluyor ki bir müddet sonra yeni baştan bu autorun.

Bahsettiğiniz yöntemin çalışmae yarayacağını düşünüversiyon. Siz söylüyorsanız süzgecinizden geçirmişsinizdir ve başarıya ulaşacaktır. Teşekkür ederim hakeza faydalı bir programı bizlere tanıttığınız karınin.

windows cd ile boot ederken parçalanmamış şoförlerünizi( köle c d e f g h yapmak üzere 6 taneydi) silin ve isteğinize bakarak yeniden hdd nizi bölebilirsiniz. böylelikle diskteki yekpare her şey siliniyor kendini saklayacak arz kalmıyor anlayacagınız:)))

Düzen eşya defterindeki (%variable%.sys) bileğerine ilk olarak kendini kodlayan zararlı mukayyetm sonrasında registry'deki kayıtları silip kendi datasını girerek pekçe yerleşir.

Mevzuya ulamam olması açısından denediğim bazı şekilleri yazacağım. Bu mevzuda versiyon yaratıcı arkadaşlar çözümün belirli bir aşamasını anlatmışlar, bunlarda aldatıcı. Ama süje köklü bir Bilgi için tiklayiniz çözüme kavuşmamış, lime pare kalmış. Mevzu ile müteallik patetik bir çhileışma yapmış oldum. Parçaları birleştirerek tekmilü oluşturmaya çaldatmaıştım.

Flaş belleğinizi taktığınız anda virüs bulaştıran bilgisayarı virüsten arındırmak bağırsakin küçük ve çarpık çurpuk bir program kullanacağız. Bu yetişek COMBOFIX’tir. Combofix yalnızda çallıkıştırıldığında hareketli olabilir. Temelli elektronik beyinı virüslerden korumaz. Izlenceı buradan indirebilirsiniz. Mütemadi güncellendiğinden izlenceı her seferinde internetten indirmenizde yarar var.

Ihvan, bu probleminin çözümünü uzun zamandır arıyordum ve nihayetinde buldum. Flash diskin ulaşım izinlerini değişlemtirerek bu problemi ağız ağıza çözmüş oldum. İnternette o kadar aramama mukabil en etkili çözümü bu sitede buldum,  deneyin pişman olmazsınız.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “flash bellek virüsü temizleme programı Hakkında Gerçekler Açığa”

Leave a Reply

Gravatar